KONST / Litografier / Färglitografi 13206087
nr 1320 6087
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 46/360, "The antiques death" mm: 54x62cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:22:38
100 kr
200 kr